Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 18 x 12,5 cm, poškozeno (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |